логоFacebookTwitterYouTubeeMail


Прашање од Сања:

 Дали има организирани еднодневни посети на манастири низ Македонија и кај можам да се обратам?
Фала однапред.

 

 

Одговор:

Почитувана Сања,

Можете да напишете  e-mail na adresa Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.. Тоа е меилот на агенцијата која може да ви организира еднодневна посета низ манастирите во Македонија. Името на агенцијата е Inter Karatanova Tours.Видео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie