логоFacebook  Twitter  YouTube  eMail

 

За љубителите на анимираниот филм проекција на победничките филмови од досегашните изданија на меѓународниот фестивал за анимиран филм „Анимакс Скопје Фест“. Оригинални филмски идеи, награди од цел свет, цртеж и комјутерска анимација... повелете на ревијата на најдоброто од Анимакс.
Локација: Сули Ан

http://issuu.com/skleto/docs/katalog-final


Повеќе наПоуки од Светите Отци

dobrotoljubie