логоFacebookTwitterYouTubeeMail

Одговор:

Почитувана Наташа,
Можеме да ве посоветуваме заедно со мажот да отидете кај о. Партениј од Бигорски манастир. Тие имаат искуство при помагање на лекување на разни зависности.Видео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie