логоFacebookTwitterYouTubeeMail


На 21 ноември во 11часот, во просториите на хотелот Александар Палас во Скопје, своја презентација ќе имаат студентите од Факултетот за Арт и Дизајн при ЕУРМ.

 art.dizajm.jpgJana Maneva - Cuposka, MA
Assistant Professor
Faculty of Art and Design
European University - Skopje
Kliment Ohridski 68
1000 Skopje

Republic of Macedonia
T:  +389 2 3202 091
M: +389 70 396 710
e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

www.eurm.edu.mk 

 

 

 

 Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie