логоFacebook  Twitter  YouTube  eMail

Уште необјавено

По успехот со книгата „Урбани херои“, писателот Драган Таневски ве поканува на промоцијата на неговата најнова, четврта книга, насловена „Колекционер“.

Настанот ќе се случи утре (08.12) во клуб-ресторан МКЦ, со почеток во 19 часот.

Повеќе информации можете да најдете на следниот линк - https://www.facebook.com/events/1033568620026951/

Ве покануваме да ја проследите промоцијата.Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie