логоFacebookTwitterYouTubeeMail

 

Кавал Филм ДООЕЛ
Јане Сандански 88-1/7, Скопје
 Тел:     + 389 (0) 2 2447 10
Моб:     + 389 (0) 70 279 092
Е-Маil: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Ќе се снима   една од последните сцени од играниот филм “Медена Ноќ” на режисерот Иво Трајков. Снимањето  ќе се одвива во фоајето на Македонската опера и балет на 20 -ти декември од 21 часот.
Снимањето на играниот филм Медена Ноќ започна на 13- ти ноември, а ќе заврши на 21 декември 2013 година.


Со почит,
Кавал Филм

 Видео содржини

Поуки од Светите Отци

krusevoexport