логоFacebookTwitterYouTubeeMail

 

  Како резлутат на воспоставената соработка помеѓу издавачки центар
" Култура" и Еду Картичка - прва студентска картичка за попусти и поволности во Македонија (http://www.danaucime.mk) , на ден 07.06.2013 со почеток во 10 часот  па се до 17 часот ќе се одржи настан во книжарница " Култура" насловен како Еду Читање. Имено,19 познати наслови ќе бидат понудени на сите студенти,подучувачи и ученици во пакет со Еду Картичка за симболична цена од 299 денари. Попустот на некои од понудените наслови е до 60%, при што секој посетител освен што ќе има можност да ја збогати својата библиотека со нов наслов, ќе може да ужива во над 100 попусти кои би ги добил со Еду Картичка.

 За сите дополнителни информации, контактирајте не на 070870817
Со почит,
Апостолска Сања
--Сања Апостолска
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / http://www.danaucime.mkВидео содржини

Поуки од Светите Отци

krusevoexport