логоFacebookTwitterYouTubeeMail

 

На 16 мај 2013 година (четврток) во 19.00 часот
во МАНУ ќе се отвори:
 
ПРИСТАПНАТА ИЗЛОЖБА НА СЛИКИ ОД АКАД. ГЛИГОР ЧЕМЕРСКИ -
Води и пловидби        
Земни плодовиВидео содржини

Поуки од Светите Отци

krusevoexport