логоFacebookTwitterYouTubeeMail


 

 Ве известуваме дека изложбата на Станимир Неделковски “РАЗМЕНУВАЊЕ ПОГЛЕДИ“ ќе биде
поставена во изложбените простории на Музејот на град Скопје од 25.05.-07.06.2011.
Промоцијата на каталогот и официјалното затворање на изложбата ќе се случи на 06.06.2011. (понеделник) во 20:00 часот.

Ќе ни преставува особено задоволство ако и Вие бидете присутни!

 

Станко Неделковски

nedelkovski.photoshop.com

 

http://www.youtube.com/watch?v=bJY6UDW7TlM

 

 

 

 Видео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie