логоFacebookTwitterYouTubeeMail


НАУЧНА И УМЕТНИЧКА ВИЗИТА 2013
ОХРИД, КУЌАТА НА УРАНИЈА

20 август (вторник), 20.00 часотИЗЛОЖБА
НА ДЕЛА ОД ГАЛЕРИЈАТА ДЕ НИРO – БИТОЛА
Изложбата ќе ја отвори академскиот сликар Мирослав Масин


Видео содржини

Поуки од Светите Отци

krusevoexport