логоFacebookTwitterYouTubeeMail

 

 Фото сојузот на Македонија го најавува отворањето на 51. Денови на македонската фотографија 2013, што почнуваат во вторник, во 20 часот, во просториите на Мултимедијалниот центар Мала станица.

Во склоп на манифестацијата Денови на македонската фотографија, ќе биде претставена и извонредната колекција „Бисери на српската фотографија", чие отварање ќе биде во среда во 21 часот во галеријата „Остен"./крај/со/бб Извор: Макфакс
Видео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie