логоFacebookTwitterYouTubeeMail

 

 ФЕРМЕНТАЦИЈА НА ДЕМОКРАТИЈАТА
И НА НАЦИЈАТА
од проф. д-р Димитар Мирчев

За делото ќе говорат:
акад. Владо Камбовски, претседател на МАНУ
проф. Гордана Силјановска Давкова и
проф. Владо Поповски

Македонска академија на науките и уметностите, Скопје
29 април 2014 (вторник), во 12.00 часотВидео содржини

Поуки од Светите Отци

dobrotoljubie